Ryż z krewetkami

Ryż z krewetkami

Ryż z krewetkami

Owoce morza stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Coraz częściej goszczą one na naszych stołach, już nie tylko jako swego rodzaju ciekawostka czy egzotyczne danie, ale jako normalna część posiłku, np. zamiast ryby. Nadal jednak sporo osób boi się wprowadzić do swojego menu owoce morza, najczęściej z powodu obawy przed specyficznym, obcym smakiem. Ja chcę Was przekonać, że owocom morza naprawdę warto dać szansę i warto próbować dań z regionów, które wciąż uznajemy za egzotyczne. Szczególnie warto zaintereso... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Autor

Nesta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krewetki, ryż, sosy, owoce morza, ryby, kapusta pekińska, ryba, kapustą, kolacja, sałatka z ryżem, sałatka, zupa, makaron, sałatki, mięso, przekąski, czerwona kapusta, salatka z makaronem, salatka z jajkiem, bez pieczenia, dania z makaronem

Inne przepisy z Z notatnika dietetyka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.