Jak dodać bloga?

Aby dodać bloga należy się zarejestrować. Wystarczy tylko kliknąć na przycisk "moje konto" na górze po prawej stronie oraz wybrać jedną z metod logowania, tworzenia konta. W przypadku logowania przez Facebooka/Google trzeba zaakceptować na zew. stronie dostęp dla nas i konto prawie mamy już gotowe, należy jeszcze tylko podać nazwę dla użytkownika na końcu, już na naszej stronie (ten krok jest bardzo ważny, bez niego konto jest nieaktywne. Mamy bardzo wiele kont które nie mają nazwy użytkownika podanej). Po tych czynnościach mamy już w pełni działające konto użytkownika. Aby dodać naszego bloga musimy odwiedzić stronę która aktywuje się po logowaniu, jest dostępna tylko dla użytkowników z kontem. Pojawia się ona na górze po prawej i nazwa się dodaj bloga. Formularz przyjmuje tylko dwie wartości, nazwa bloga będziemy ją wyświetlać pod każdym przepisem i innych miejscach. Najlepiej aby nazwa nie była też nazwą domenową, tzn. proszę nie wpisywać www.mojastrona.pl tylko ładnie moja strona, będzie czytelniej. Kolejnym polem które należy wypełnić to adres do kanału RSS, tutaj proszę umieścić pełen adres wraz z http:// na samym początku do kanału RSS. Jeśli nie wiesz co to kanał RSS wpisz tutaj całą domenę, my zrobimy dalej co trzeba w momencie akceptacji nowego bloga.

Ile trwa akceptacja?

Jesteśmy bardzo szybcy, nie zdarzyło się chyba jeszcze aby trwało to więcej czasu niż 8 godzin, gdy nie było żadnych problemów technicznych. W przypadku z problemami technicznymi staramy się od razu dodać wsparcie dla nowego kanału RSS tak szybko jak jest to możliwe.

Gdzie znajde banerek na bloga?

Banerek który powinien znaleźć się na Twoim blogu możesz znaleźć na tej stronie.

Kiedy zostaną pobrane moje przepisy?

Aby zostały pobrane przepisy blog musi być zaakceptowany. Pobranie przepisów następuje w tym samym momencie co akceptacja bloga, jest to automatyczne.

Dlaczego nie ma wszystkich przepisów?

Dla nowych blogów staramy się pobrać wszystkie dostępne przepisy, w blogach korzystających z platformy blogspot.com nie mamy z tym problemów, możemy pobrać wszystkie, w przypadku innych systemów blogowych np. własna instancja Wordpress lub korzystanie z platformy Blog.pl to użytkownik przed akceptacją powinien przygotować swój kanał RSS na pierwsze załadowanie, aby wszystko poszło szybko i sprawnie prosimy przestawić dwie opcje w Wordpressie.