Pączki pieczone

Pączki pieczone

Pączki pieczone

Od dawna "chodziły za mną " pączki..ale jakoś nie mogłam nigdy przybrać się ,żeby je zrobić..ale skoro od firmy Orzech dostałam marmoladę nie było wyjścia..pączki musiały być..tzn,marmoladę można byłoby wykorzystać i do czego innego, ale ja postanowiłam zrobić pączki..Marmolada jest twarda i nie wypływała z pączków..lukru nawet nie robiłam, bo pączki i tak były słodkie dzięki pysznej marmoladzie..Pączki..tym razem i po raz pierwszy upiekłam..od dawna też przybierałam się do takiego eksperymentu i żałuj... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Autor

BożenaBożena

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pączki, pączki pieczone, pieczenie, ciasto, jajko, pierogi przepis, placki, pierogi, orzechy, lukier , drożdżowe, chleb, słodkie, likier, szybki ciasto, szybkie ciasto, ciasto z bezami, pierogi przepis ciasto, ciasto na pierogi, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia, sposoby na jajko, chleb na drożdżach , szybkie ciasto bez pieczenia, ciasto z orzechami, ciasta drozdzowe, ciasto drożdżowe, ciasta tortowe, pyszne ciasto

Inne przepisy z Moje domowe kucharzenie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.