Kawa Dalgona

Kawa Dalgona

Kawa Dalgona

Ostatnio gdzie nie spojrzeć na Fb to każdy , no prawie każdy robił już taką kawę.Musiałam zrobić i ja.No i efekt wyszedł ..wow....Jak to możliwe , a jednak możliwe pianka nad mlekiem jest tak gęsta, że nie opada i trzyma się na powierzchni mleka.Kawa Dalgona to bardziej jak deser niż kawa, ale spróbujcie.Ja robiłam już kilka razy i dla mnie najlepsza jest po wymieszaniu tej gęstej pianki z mlekiem. 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej 2 łyżeczki cukru  2 łyżeczki gorącej wody  1/2 szkl. mleka ciepłego l... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Woda mineralna czy źródlana – którą wybrać?

W wielu dietach powtarza się, że powinno się pić co najmniej 2 litry wody dziennie i ograniczać napoje gazowane oraz alkohol.

Czytaj dalej...

Woda z cytryną o poranku zdziała cuda

Zacznij dzień od szklanki wody z cytryną! Niby nic, a może zmienić tak wiele :-) Warto sprawić, by picie wody z cytryną weszło nam w nawyk, ponieważ nie ma nic lepszego jak zdrowo rozpocząć dzień.

Czytaj dalej...

Kawa, szkodzi czy pomaga?

Spożycie kawy stało się powszechne głównie dzięki jej smaku i aromatu oraz właściwości pobudzających.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.