Ser żółty

Ser żółty

Ser żółty

Kiedyś robiłam już ser żółty tylko tradycyjnie-  klik. , bo tym razem robiłam w thermomiksie.Dopiero teraz robiąc wpis zauważyłam minimalną różnicę w składnikach,ale także kiedyś przelany ser odstawiłam na 2 dni w temperaturze pokojowej ,a potem dopiero do lodówki.Nie wiem , czy ma to jakiś wpływ na ser,bo i ten był tak samo dobry, tylko,że nie miał dziur.No i teraz nie wlewałam do plastikowej butelki tylko do owalnego pojemnika, z którego przy wyciąganiu trochę nie wyszedł idealnie.   2 całe jajk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.