Shish barak

13
 • Shish barak
 • Shish barak

  Shish barak to pierogi z surowym mięsem. Jak wiecie świat nie składa się tylko z pierogów ruskich, a Polska nie jest potęgą w lepieniu pierogów, chociaż co do tego mam wątpliwości, po ostatnich wydarzeniach na Lady Kitchen. Umieszczenie filmu o pierożku zakończyło się zapaścią umysłową polskich matron, z dżentelmenów wyleźli potomkowie Józwy Butryma i ogólnie zrobiła się mała jatka, zakończona kilkudziesięcioma banami, przeświadczeniem, że internet powinien być dostępny po przedstawieniu zaświadczenia od psychiatry i po... Czytaj dalej na blogu ladykitchen


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?
   Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

   Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej
   Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

   Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  Inne przepisy z ladykitchen

  Dodaj komentarz