Fasolka po bretońsku

Fasolka po bretońsku

Fasolka po bretońsku

Fasolka po bretońsku, przepis na danie jednogarnkowe z białej fasoli i sosu pomidorowego. Pyszna potrawa z fasoli najczęściej piękny Jaś z różnymi dodatkami, to klasyczne, polskie danie. Przepis na fasolę z pomidorami i wędliną, pieczarkami lub mięsem. Można także przygotować fasolkę z warzywami lub fasolkę z ziemniakami. Przepis na fasolkę po bretońsku jest prosty. Należy tylko przestrzegać kilku podstawowych rzeczy. Aby ugotować pyszną fasolkę nie można używać kiepskich składników. Fasola z puszki tu się nie s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fasolka, fasolka po bretonsku, dieta, boczek, pieczarki, mięso, danie jednogarnkowe, kiełbasa, sosy, kapustą, bigos, ziemniaki, grochówka, kapusniak, biała kiełbasa

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.