Wielkanoc 2017: Pikantna biała kiełbasa

Wielkanoc 2017: Pikantna biała kiełbasa

Cześć Do Wielkacnocy pozostało już trochę ponad dwa tygodnie. Coraz bliżej do śniadania wielkanocnego. Ja niewyobrażam sobie Wielkanocy bez białej kiełbasy. Najczęściej jest to parzona biała kiełbasa. Prawidłowe sparzenie białej kiełbasy to prawdziwa sztuka. Ale sposobów na podanie białej kiełbasy jest bardzo wiele. Jednym z nich jest biała kiełbasa pieczona z warzywami. Oryginalą wersję tego przepisy znajdziecie w Serwisie Kulinarnym . Pikantna biała kiełbasa Przygotuj nóż i deskę do krojenia, wagę kuchenną, ...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

biała kiełbasa, kiełbasa, papryka, śniadania, cukinia, wielkanoc, ziemniaki, pieczywo, warzywa na patelnie, pieczone ziemniaki, bez pieczenia

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.