Podsumowanie 06/2019

Podsumowanie 06/2019

Cześć Czerwiec jest kolejnym miesiącem, który minął mi nawet nie wiem jak i kiedy. Ale trochę się jednak zaczęło dziać. W serwisie pojawiło się kilka tekstów: Wrap up 05/2019  Biblioteczny TBR 06/2019 Książki na lato 2019 Lato w Pensjonacie pod Bukami Ostatni z wyżej wymienionych tekstów to pierwsza "metryczka" książki z wielu, które niebawem się ukarzą. Będzie to cykl przedstawiający książki, które mam na swojej rzeczywistej półce, tych które wypożyczyłam z biblioteki, tych które mam na "wirtualnej" p...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, sosy, kurczak, surówka, karkówka, pieczarki, ryż, szaszłyki, kurczak z warzywami, polędwiczki, polędwiczka, kurczak z pieczarkami, polędwiczki w sosie, kurczak z ryżem, ryż z warzywami

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.