Czas pomyśleć o pierniku dojrzewajcym

Czas pomyśleć o pierniku dojrzewajcym

Cześć Do świąt zostało trochę ponad 6 tygodni. Jest to więc prawie ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o świątecznym pierniku w wersji dojrzewającej. Takie ciasta często muszę dojrzewać przez kilka tygodni. Więc naprawdę jest to ostatni moment, żeby poszukać przepisy i upiec takie ciasto. Ja nigdy piernika dojrzewającego nie piekłam i raczej nie zanosi się na to, że w najbliższej przyszłości będę piec piernik dojrzewający. Może wrócę do tematu, kiedy będę planowała przygotowanie świąt dla większej ilości osób. Na ...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

piernik, ciasto, pierniczki, desery, deser, polewa czekoladowa, boże narodzenie, ciasto czekoladowe, pierniczki świąteczne, ciasta czekoladowe

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.