Podsumowanie #2

Podsumowanie #2

Cześć Marzec już się skończył. Minął też kolejny tydzień Wielkiego Postu. Za oknem świeci piękne słoneczko. Chociaż wieje tak mocno, że aż nie chce się wyjść na spacer.  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); W poprzednim tygodniu w serwisie pojawiły się kolejne przepisy: Biała kiełbasa z piekarnika pieczona z ziemniakami, boczkiem i cebulą Jajka nadziewane sosem tatarskim siostry Anastazji Jajka po rosyjsku  Muffinki czekoladowo-kokosowe Sałatka jajeczna z kurczakiem wędzonym w sosie majonez...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, sosy, sałatka warstwowa, warstwowa, tuńczyk, warstwowa sałatka z tuńczykiem, jajka nadziewane, sałatka z tuńczykiem, kurczak, biała kiełbasa, kiełbasa, kurczak wędzony , ziemniaki, boczek, sałatka z selerem, pieczone ziemniaki, sałatka z wedzonym kurczakiem, sałatka z kurczakiem, pieczony boczek, salatka z jajkiem, kurczak pieczony

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.