Czas pomyśleć po świątecznym menu...

Czas pomyśleć po świątecznym menu...

Czas pomyśleć po świątecznym menu...

Cześć Do świąt pozostało trochę ponad 5 tygodni. Pomału trzeba już pomyśleć o tym, co pojawi się na świątecznym stole. A właściwie należałoby zacząć od listy świątecznych gości. Wiedząc dla ilu osób będziemy gotować (i czy goście coś ze sobą przyniosą), możemy pomału układać świąteczne menu. Na spokojnie można poszukać ciekawych przepisów. Możemy przecież oprócz tradycyjnych potraw, które znamy z rodzinnego domu, podać także coś nowego, czym zaskoczymy domowników i gości. Kulinarnych inspiracji możemy poszuka... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

bożonarodzeniowe

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.