Adwent 2019

Adwent 2019

Adwent 2019

Cześć Dziś pierwsza niedziela Adwentu. Chciałabym, żeby także w tym roku na blogu i w serwisie pojawiła się akcja Adwent 2019 . Wpisy z poprzednich lat znajdziecie tutaj:  Adwent 2016   Adwent 2017 W tym roku większość wpisów pojawi się w serwisie. Mam nadzieję, że w tym roku (w przeciwieństwie do poprzedniego) uda mi się zmobilizować, żeby posty w grudniu pojawiały się regularnie. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Obraz Myriam Zilles z Pixabay czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.