Surówka z białej rzodkwi

Surówka z białej rzodkwi

Surówka z białej rzodkwi

Cześć Po długiej przerwie przychodzę do Was z przepisem na jedną z moich ulubionych przepisów na surówkę. Surówkę z białej rzodkwi (bo o niej mowa) najczęściej kupowałam w jednej z bydgoskich garmażerek, bo jakoś mi nie wychodziła. Ale tym razem się udała. Od razu chcę Was przeprosić za jakość zamieszczonego zdjęcia. Niestety nieopatrznie coś poprzestawiałam w telefonie.  Surówka z białej rzodkwi (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Przygotuj miski, tarkę o dużych oczkach, nóż i deskę do kroje... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

surówka

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.