Zupa chlebowa

Zupa chlebowa

Zupa chlebowa

Gdy zbliżają się święta lub tak zwany "długi weekend" często towarzyszy nam dylemat - ile kupić pieczywa, żeby z jednej strony nam go nie zabrakło, a z drugiej nie zostać po wolnym z zapasem czerstwego chleba. Jeśli po majówce został Wam czerstwy chleb razowy na zakwasie nie martwcie się - możecie go wykorzystać do przygotowania zupy. Zupa chlebowa jest smaczna i pożywna, a jej smak przypomina trochę gęsty żurek. Dodatkową zaletą tej zupy jest łatwość i szybkość przygotowania, a wisienką na torcie świadomo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.