Tortilla z kurczakiem i warzywami

Tortilla z kurczakiem i warzywami

Tortilla z kurczakiem i warzywami

Przepis na : obiad

Ostatnio pokazywałam Wam, jak przygotować tortillę na kolację z tego, co akurat zostało w lodówce - czyli roladki z tortilli z kurczakiem , chyba najprostsza wersja tortilli 😄 Dzisiaj, ponieważ moja lodówka na brak zaopatrzenia już nie narzeka, postanowiłam troszkę bardziej zaszaleć i przygotować bardziej wypasioną wersję tortilli na obiad. Nie żałowałam też sobie przypraw - w końcu to cudowne bogactwo smaków i aromatów 💗 Tortilla z kurczakiem i warzywami - przepis na 6 sztuk Do przygotowania tortilli będz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.