Zupa krem ze szpinaku z serkiem ricotta

34
 • Zupa krem ze szpinaku z serkiem ricotta
 • Zupa krem ze szpinaku z serkiem ricotta

  Przepis na : obiad

  Budzimy się z zimowego letargu! Kończymy z ciężkim jedzeniem, a na naszych stołach zaczynają pojawiać się lekkie dania. Dziś zapraszamy Was na zupę z liści szpinaku. Jest szybka i łatwa w przygotowaniu, a co najważniejsze zdrowa. Niestety na szpinak powinny uważać osoby z problemami reumatycznymi i kamieniami nerkowymi, ponieważ zawiera kwas szczawiowy, który w naszym organizmie łączy się z wapniem - powstają nierozpuszczalne sole szczawianu wapnia. Wydalane są one wraz z moczem, a ich nadmiar może osadzać ... Czytaj dalej na blogu W kuchni Katie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jak uratować przesoloną zupę?
   Jak uratować przesoloną zupę?

   Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  Inne przepisy z W kuchni Katie

  Dodaj komentarz