Kluski śląskie z gulaszem piwnym, pomysł na obiad

Kluski śląskie z gulaszem piwnym, pomysł na obiad

Kluski śląskie z gulaszem piwnym, pomysł na obiad

Przepis na : obiad

5/5 - (2 votes) Kluski śląskie z gulaszem piwnym, pomysł na obiad Kluski śląskie to pozycja która nigdy się nie nudzi. Bardzo proste do zrobienia z tanich składników, idealnie pasują do mięs w sosach lub gulaszy. Jeśli nie wyjdą Ci idealne w kształcie, to nie problem, ważne żeby były delikatne i mięciutkie Dzisiejsza wersja jest z gulaszem piwnym. Sam gulasz też nie wymaga specjalnych umiejętności, raczej odrobiny cierpliwości Duszony na wolnym ogniu z dodatkiem ciemnego piwa i odrobiny miodu, jest niezwykły... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.