Roladki z kurczaka ze szparagami

Roladki z kurczaka ze szparagami

Roladki z kurczaka ze szparagami

Sezon na szparagi uważam za rozpoczęty. Jako że do tej pory ze szparagów robiłam najczęściej zupę – krem, w tym sezonie postanowiłam przygotować coś bardziej oryginalnego i bardziej męskiego czyli szparagi w połączeniu z mięsem, a dokładniej z piersią z kurczaka. Wyszło mi pyszne dietetyczne danie, którego nie powstydziłabym się podczas uroczystego przyjęcia rodzinnego takiego jak chrzciny, komunia święta a nawet przyjęcie weselne. Potrawa smakuje zarówno na ciepło serwowane na obiad, jak i na zimno, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mama z miasta

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Mama z miastaMama z miasta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

szparagi, kurczak, piersi, pierś, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, fit, roladki, kotlety, obiad, kotlet, mięso, sosy, zielone szparagi, dietetycznie, przekąski, przekąska, dietetyczne , uda z kurczaka, zupa krem, zupa, impreza, dipy, dania dietetyczne, dietetyczny obiad, dieta, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, dietetyczny kurczak, dania z kurczakiem

Inne przepisy z Mama z miasta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.