Fit babeczki – idealne przekąski na ciepło

Fit babeczki – idealne przekąski na ciepło

Fit babeczki – idealne przekąski na ciepło

Też szukacie czasami alternatywy dla tradycyjnych kanapek na imprezę lub rodzinne śniadanie? Ten pomysł powinien Wam się spodobać. Tym bardziej że jest szybki i prosty w wykonaniu. W przepisie wykorzystałam kurki w śmietanie (mogą być mrożone) ale dodatki można dobrać według upodobań – może to być pokrojona szynka, żółty ser, pieczarki czy kawałki kabanosa,. Moja wersja to wydanie dietetyczne bo ostatnio staram się być fit. Gwarantuję że takie przekąski na ciepło zrobią wrażenie na gościach. Składniki: 8 kro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mama z miasta

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Mama z miastaMama z miasta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, kurki, śniadania, babeczki, przekąska, chleb, impreza, przekąski na ciepło, fit śniadanie, dietetyczne , kanapki, dietetycznie, pieczarki, szynka, kanapka, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, przekąski, szybkie śniadanie, pieczarki przekąska, szybkie przekąski

Inne przepisy z Mama z miasta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.