Faszerowane patisony w wersji FIT

Faszerowane patisony w wersji FIT

Faszerowane patisony w wersji FIT

Przepis na : obiad

Uwielbiam sezon na dyniowate.Używam ich przez cały rok ale młode są oczywiście najlepsze. Cukinie, patisony, dynie to idealne warzywa do faszerowania na zupy kremy, zapiekanki . A najlepsze w nich jest to że mają mało kalorii i idealnie nadają się do potraw dietetycznych. W takiej właśnie wersji postanowiłam zrobić dziś patisony. Danie jest zdrowe i pyszne. I wcale nie czuję że jestem na diecie . Faszerowane patisony idealne na dietetyczny obiad. Składniki: 6 patisonów (ja zrobiłam 2 patisony, 2 cukinie i 2 papry... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mama z miasta

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Mama z miastaMama z miasta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

papryka, sosy, kasza, cukinia, przepisy fit, obiad, fit, diety, dieta, sos pomidorowy, cukinia faszerowana, dietetyczne , dietetycznie, sos pieczarkowy, kasza gryczana, mięso, mielone, pieczarki, kurczak, papryka faszerowana, kurczak z papryką , dietetyczny obiad, mięso mielone, piersi, pierś, niskokaloryczne, pierś kurczaka, zupa krem, zapiekanki, surówka

Inne przepisy z Mama z miasta

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.