Marynowana wołowina

14
 • Marynowana wołowina
 • Marynowana wołowina

  Przepis na : obiad

  Marynowana wołowina to idealna opcja na obiad, który jest ultra szybki. Jest pyszna, aromatyczna i tak prosta do zrobienia, że poradzi sobie z tym każdy. Przepis podsunął mi znajomy Koreańczyk, który pewnie miał już dość mojego jęczenia, że zrobiłabym bulgogi, ale nie wiem, nie znam się i zarobiona jestem. Jak już wydarłam z niego przepis na kimchi, to głupio było mi odzierać go z kolejnych przepisów, jednak Koreańczycy to miły naród, chętnie dzielący się swoją wiedzą. Marynowana wołowina najlepsza jest po no... Czytaj dalej na blogu ladykitchen


  Tematycznie do tego przepisu

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej
   Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

   Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

  • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
   Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

   Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

  Inne przepisy z ladykitchen

  Dodaj komentarz