Kimch z ananasa

Kimch z ananasa

Kimch z ananasa

Kimchi Kimchi z ananasa pewnie dla niektórych brzmi przerażająco, jednak jest sposób, żeby przerażenie zamienić w uwielbienie i nie mówię tu o akcji filmów romantycznych w wersji dla dorosłych. Od momentu jak wyjaśniono mi, że kimchi oznacza w sumie styl kiszenia, to w aromatycznej i ostrej mieszance ląduje wszystko. Czasem eksperymenty wołają o pomstę do nieba, czasem otwarcie słoika powoduje uruchomienie alarmu we wszystkich jednostkach ratownictwa chemicznego, a czasem wychodzą zachwycające rzeczy. Tak było z ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

Lady Kitchen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ananas, pasta, słoik, papryka, sosy, kapusta pekińska, kapustą, krewetki, sałatki, sałatka, grill, tortilla, szaszłyki, przystawki, kapusta kiszona

Inne przepisy z ladykitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.