Kimch z ananasa

Kimch z ananasa

Kimch z ananasa

Kimchi Kimchi z ananasa pewnie dla niektórych brzmi przerażająco, jednak jest sposób, żeby przerażenie zamienić w uwielbienie i nie mówię tu o akcji filmów romantycznych w wersji dla dorosłych. Od momentu jak wyjaśniono mi, że kimchi oznacza w sumie styl kiszenia, to w aromatycznej i ostrej mieszance ląduje wszystko. Czasem eksperymenty wołają o pomstę do nieba, czasem otwarcie słoika powoduje uruchomienie alarmu we wszystkich jednostkach ratownictwa chemicznego, a czasem wychodzą zachwycające rzeczy. Tak było z ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.