Grzanki do zupy

Grzanki do zupy

Grzanki do zupy

Grzanki do zupy jako sposób na zero waste Grzanki do zupy musiały się pojawić. Jakoś trzeba przemycić sposoby na niewywalanie chleba. Pomysł na ten post pojawił się wczoraj. Zadałam pytanie o żurek podawany w chlebie. Zawsze ciekawiło mnie, czy zjadając zupę z kiełbasą i jajkiem i popychając to chlebem całkiem słusznej wielkości, ludzkość jest jeszcze w stanie coś w siebie wcisnąć, czy zaczyna się festiwal mrożenia oraz wywalania? Okazuje się, że w większości takie chleby idą na zmarnowanie. Nie jestem idea... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.