Pstrąg łososiowy z buraczkami

8
 • Pstrąg łososiowy z buraczkami
 • Pstrąg łososiowy z buraczkami

  Pstrąg łososiowy to ryba polecana osobą na diecie. Zawiera niewiele kalorii i ma delikatny smak. 100g pstrąga łososiowego zawiera ok. 90-100 kcal. Oczywiście wszystko zależy od sposobu w jaki go podamy. Pstrąg łososiowy z buraczkami to będzie moje danie na dziś… Tym razem nie patrzyłem na kalorie i podałem go w dość tradycyjny sposób… Składniki filet pstrąga łososiowego mąka sól pieprz sok z cytryny olej do smażenia Składniki na buraczaki 1 spory gotowany burak szczypta kwasku cytrynowego sól pieprz... Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie
   Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

   Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta Paleo
   Dieta Paleo

   Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

  Inne przepisy z Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

  Dodaj komentarz