Kmin rzymski – właściwości zdrowotne

Kmin rzymski – właściwości zdrowotne

Kmin rzymski – właściwości zdrowotne

W każdej kuchni znajduje się wiele aromatycznych przypraw, o których właściwościach niekiedy wiemy niewiele. Większość Pań, ma w swoich zasobach dziesiątki słoiczków z przyprawami, o których wie mało, a co gorsza, niektórych z nich nie wie nawet do czego można używać. Jeśli w naszych kuchennych zbiorach znajduję się również kmin rzymski, to warto dowiedzieć się jakie są właściwości kminu. Kmin rzymski – właściwości zdrowotne Kmin rzymski inaczej kumin , jest fantastycznym źródłem żelaza, dzięki czemu zap... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Grzes

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, ryby, ryż, ryba, zupa, gulasz, kapusta kiszona, kapustą, mięso, kurczak, ziemniaki, curry, sosy, sushi, imbir, suszone pomidory, kurczak curry, ryż z warzywami, kurczak w pomidorach, kurczak z papryką , kurczak z ryżem, ryba w occie, zupa z mięsem mielonym, mięso mielone, kurczak z czosnkiem, czerwona kapusta, kurczak z warzywami

Inne przepisy z Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.