Gołąbki z kaszanką

Gołąbki z kaszanką

Gołąbki z kaszanką

Przepis na : obiad

Nigdy nie byłam fanką kaszanki. I raczej się to nie zmieni - od kaszanki trzymam się na odległość kija od szczotki. Ale jest jeden wyjątek. Gołąbki z kaszanką mojej mamy 💚 Wartości odżywcze kaszanki Jedną z największych zalet kaszanki jest wysoka zawartość żelaza. Co ważne, jest to żelazo hemowe, czyli takie, które jest dobrze przyswajalne przez nasz organizm. Poza tym kaszanka dostarczy cynk, miedź, potas oraz witaminy z grupy B. Wysoka zawartość żelaza i cynku sprawiła, że w Wielkiej Brytanii kaszanka za... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

Nesta

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

gołąbki, kapustą, kurczak, sosy, pierś, sos pieczarkowy, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, dieta, pieczarki, ziemniaki, ogórki, obiad, kapusta kiszona, czerwona kapusta, kurczak z pieczarkami

Inne przepisy z Z notatnika dietetyka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.