KREM Z KALAFIORA Z MLEKIEM KOKOSOWYM, CZOSNKIEM I ZIARNAMI.

KREM Z KALAFIORA Z MLEKIEM KOKOSOWYM, CZOSNKIEM I ZIARNAMI.

KREM Z KALAFIORA Z MLEKIEM KOKOSOWYM, CZOSNKIEM I ZIARNAMI.

Jesiennie - sennie, ponuro, deszczowo, ciemno, nieprzyjemnie... ale smacznie! Ostatnio szukamy specyfików, które rozgrzeją, uszczęśliwią i nie przemęczą naszych żołądków. Nadeszła więc w naszym domu era gorących kremów. W listopadowy dzień najlepiej sprawdzają się z pozoru delikatne a w rzeczywistości bardzo charakterne zupy. Dziś kremowa przewidywalność została przełamana akcentem chrupkości - ziarnami "Piekło - Niebo", które podkręcają również charakterek potrawy (jak na nasz wytwór przystało - siła musi by... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Wypisz Wymaluj

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Autor

Anna i Elżbieta KrzyczkowskieAnna i Elżbieta Krzyczkowskie

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

czosnek, kokosowe, krem, kalafiorem, kalafior, zupa, pieczenie, warzywa, proste i szybkie przepisy, zdrowe, zdrowe przepisy, łatwe , słonecznik, por , ziemniak, sezam, ziemniaki, do pracy, niskokaloryczne, dietetyczne , dietetycznie, cebula, dieta, diety, susz, pietruszka, zupa krem, masło czosnek, kalafior pieczony, dieta oczyszczająca

Inne przepisy z Wypisz Wymaluj

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.