Internetowa dieta Vitalii - moje odczucia

Internetowa dieta Vitalii - moje odczucia

Internetowa dieta Vitalii - moje odczucia

Pewnie część ludzi zauważyła, że od jakiegoś czasu nie dodaję nowych przepisów. Wciaż gotuję, nawet kilka razy dziennie, ale nie mogę się z Wami podzielić tymi przepisami. Dlaczego? Wszystko co teraz jem pochodzi ze zbioru przepisów serwisu Vitalia, gdzie wykupiłam dietę jakiś czas temu. Konto na stronie prawdę mówiąc mam od 7 lat i dawno tam nie wchodziłam ;) (to mój przykładowy plan na dziś, własne zdjęcia innych potraw dodam w kolejnym wpisie) Całkiem nieźle mi to idzie, więc jeśli też szukasz sposobu na ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu W kuchni bez szafek

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.