Dieta ogórkowa – schudnij do 5 kg w 14 dni!

Dieta ogórkowa – schudnij do 5 kg w 14 dni!

Dieta ogórkowa – schudnij do 5 kg w 14 dni!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Dieta ogórkowa będzie jedną z najpopularniejszych diet tego lata. Zbliża się lipiec, miesiąc w którym jest sezon na ogórki, są one najtańsze i najsmaczniejsze. Dodatkowo mają bardzo dużo wody, co pozwoli nawodnić organizm w trakcie upałów oraz schłodzi temperaturę ciała. Podstawowe zasady diety ogórkowej Plan diety jest bardzo prosty w zapamiętaniu i wykonaniu. Jest idealna dla osób będących w domu, ale również osób pracujących. Posiłki są proste i szybkie wykonan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu To Musisz Wiedzieć

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Paulina Wójtowicz

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, dieta, sałatka, sałatki, śniadania, kurczak, pierś, koktajle, piersi, kasza gryczana, obiad, jabłka, ciasto, pierogi, tuńczyk, ziemniaki, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, sałatka z kurczakiem, szarlotka, szpinak, chleb, kolacja, wafle, niskokaloryczne, chleb razowy, sałatka z tuńczykiem, ciasto na pierogi, ciasta z jabłkami, salatka z jajkiem

Inne przepisy z To Musisz Wiedzieć

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.