RYBA PIECZONA W PAPILOTACH Z WARZYWAMI

RYBA PIECZONA W PAPILOTACH Z WARZYWAMI

RYBA PIECZONA W PAPILOTACH Z WARZYWAMI

Przepis na : obiad

Jeśli nie macie pomysłu na dzisiejszy obiad, to ja mam dla Was fajną propozycję: rybę pieczoną w papilotach z aromatycznymi warzywami!  🐟 Jest to obiad, który robi się praktycznie sam, a przy tym smakuje obłędnie! 👌😋 Wystarczy, że pokroicie warzywa i ułożycie je wraz z rybą w "cukierku" z papieru do pieczenia i całość polejecie czosnkowo - pietruszkową marynatą. Ryba piecze się sama, w tym czasie możecie ugotować ryż lub ziemniaki albo usmażyć frytki.  Ja upiekłam filety z dorsza, ale oczywiście mo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodko-Słony Świat Ilony

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.