Pieczona owsianka białkowa ze śliwkami

Pieczona owsianka białkowa ze śliwkami

Pieczona owsianka białkowa ze śliwkami

     Jak zwykle o tej porze roku mój entuzjazm do ćwiczeń, zdrowego odżywiania i wszelako pojętej aktywności wykraczającej poza ramy otworzenia szafki z czekoladą maleje z każdym dniem. Postanowiłam jednak powalczyć trochę z losem, żeby nie było, że poddaję się tak łatwo. Zamiast tradycyjnych słodkości proponuję więc owsiankę w nieco innej niż tradycyjna formie - upieczoną!  Składniki (6 sporych kokilek): szklanka płatków owsianych szklanka odżywki białkowej (u mnie bananowa) 4 jajka g... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu sama złodycz

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SamaZłodyczSamaZłodycz

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śliwka, pieczenie, jogurt, płatki owsiane, owsiane, susz, śniadanie, miód, śniadania, owsianka, orzechy, por , bananowe, czekolada, łatwe , zdrowe, dieta, diety, szybkie śniadanie, dieta bananowa , owoce w czekoladzie, zdrowe śniadanie

Inne przepisy z sama złodycz

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.