Co na śniadanie? Pomysły na smaczne rozpoczęcie dnia

Co na śniadanie? Pomysły na smaczne rozpoczęcie dnia

Co na śniadanie? Pomysły na smaczne rozpoczęcie dnia

Każdy poranek jest inny. Bo każdy dzień to zupełnie inna historia. Jak ją zaczniemy? Raz wstajemy wcześnie rano, myjemy zęby z zamkniętymi oczami i nie mamy czasu nawet pomyśleć o śniadaniu. Pędzimy, bo jesteśmy spóźnieni. Autobus odjeżdża, samochód stoi w korku. Dzień w pracy jest albo szalony, albo zupełnie taki jak zawsze. Wieczorem padamy, a jest jeszcze tyle do zrobienia! Znowu położymy się późno. W dni wolne nasze rytuały wyglądają często zupełnie inaczej. Gdy dzieci (lub sąsiedzi lubiący wiercić) poz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Poezja smaku

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

PoezjaSmaku

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, chleb, koktajle, kanapki, sosy, awokado, pieczywo, łosoś, jajko w koszulce, łosoś wędzony, tosty, szpinak, płatki owsiane, bułki, rukola, ryba, banan, boczek, ryby, bananowe, ananas, panini, szybkie śniadanie, gofry, obiad, szynka, dietetycznie, kolacja, pasta, dietetyczne

Inne przepisy z Poezja smaku

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.