Pstrąg grilowany w całości z nadzieniem

Pstrąg grilowany w całości z nadzieniem

Pstrąg grilowany w całości z nadzieniem

Dość mocno przekręcony przepis na rybę z grila. Pstrąg grilowany w całości jest faszerowany…. chorizo. Jeśli nie masz chorizo możesz użyć dobrej kiełbasy. Będzie super. Czas : 15 minut Poziom trudności : Dość łatwe Pstrąg to nie jest moja ryba pierwszego wyboru, generalnie wolę inne, no ale na bezrybiu pstrąg też może być. Skąd te obiekcje? Ano stąd, że znam smak pstrąga potokowego i jest to rzecz absolutnie przepyszna. Hodowlanemu bardzo daleko do dzikiego kuzyna: brakuje mu wyrazistości i smaku. Jedn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Niedzielny kucharz

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka Jablonska-TwarógAgnieszka Jablonska-Twaróg

Hej! Jesteśmy Agnieszka i Eugeniusz. Połączyła nas miłość do jedzenia (Eugeniusz kocha gotować, a ja smacznie zjeść ;)) Naszą specjalnością jest planowanie posiłków na tydzień. Zapraszamy Cię do wspólnego ekonomicznego i sprytnego gotowania – jedz smacznie, zdrowo, nie marnuj czasu, jedzenia i pieniędzy.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grill

Inne przepisy z Niedzielny kucharz

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.