Zdrowy jadłospis rodzinny – edycja wiosenna

Zdrowy jadłospis rodzinny – edycja wiosenna

Zdrowy jadłospis rodzinny – edycja wiosenna

Kochani! Przygotowałam dla Was nowy produkt, który już jest dostępny w moim internetowym sklepie Zdrowy jadłospis rodzinny – edycja wiosenna, to wyjątkowy materiał nie tylko dla Mam. Dołożyłam wszelkich starań, aby był on pomocny także dla osób z insulinoopornością , z którymi współpracuję na co dzień. Przepisy, jakie czekają na Was w tym menu, są nie tylko pyszne, ale także proste w przygotowaniu i z niskim lub średnim ładunkiem glikemicznym. Co jeszcze ciekawego otrzymacie kupując ten produkt? Prze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Natka Pietruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.