Aromatyczny Ramen

Aromatyczny Ramen

Aromatyczny Ramen

Każdy chyba wie czym jest Ramen. Ramen to japońska zupa składająca się z aromatycznego rosołu, makaronu i całej gamy dodatków, w zależności od receptury. Do Japonii przywędrował z Chin i mimo, że różni się od tradycyjnych japońskich zup, które bazują na rybach, zakorzenił się bardzo w kulturze tego kraju. W naszych stronach Ramen kojarzony jest już bardziej z zupkami z paczki i anime, ale pokażę Wam, że w prosty sposób możecie przygotować go sami! Zobaczcie jakie to proste! 😉 Przygotowanie 30 minutes Gotow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mostek w kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

MostekwkuchniMostekwkuchni

Dobre jedzenie, smacznie i prosto!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makaron, makarony, mięso, zupa, żeberka, sosy, ryby, kurczak, rosół, pączki, ryba, kurczak z makaronem, kurczak z warzywami, kurczak pieczony, pączki pieczone

Inne przepisy z Mostek w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.