Grzanka z łososiem, jajkiem w koszulce miodowo- musztardowym dressingiem

16
 • Grzanka z łososiem, jajkiem w koszulce miodowo- musztardowym dressingiem
 • Grzanka z łososiem, jajkiem w koszulce miodowo- musztardowym dressingiem

  Przepis na : śniadanie

  Śniadania to zdecydowanie moja specjalność chociaż ich nie jem zazwyczaj, z braku czasu. Natomiast jeśli mam okazję przygotować je sobie to będzie z całą pewnością to coś specjalnego. Dla mnie czymś specjalnym jest na przykład grzanka z domowego pieczywa, z wędzonym łososiem, z jajkiem w koszulce, z dobrym sosem lub dressingiem, z duszonym szpinakiem. A dla Ciebie? Jakie śniadanie jest specjalne? Domowe pieczywo  Z tym przepisem na ten chlebek ze zdjęcia tutaj trochę się rozpędziłam, bo jestem Wam w stanie... Czytaj dalej na blogu Mango Papaja


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • 15 przepisów na karpia
   15 przepisów na karpia

   15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

  • Jak przygotować karpia na Wigilię?
   Jak przygotować karpia na Wigilię?

   Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

  Inne przepisy z Mango Papaja

  Dodaj komentarz