Kasza manna, jak i kiedy warto ją włączyć do diety?

Kasza manna, jak i kiedy warto ją włączyć do diety?

Kasza manna, jak i kiedy warto ją włączyć do diety?

Przepis na : śniadanie

Bez wątpienia kasza manna, w przeciwieństwie do rzadko lubianej przez dzieci owsianki, należy do tych potraw z naszego dzieciństwa, które wspominamy całkiem dobrze. Przyrządzana na słodko była bowiem wspaniałym i odżywczym deserem. A to nie jedyne jej zastosowanie kulinarne. Z czego jest kasza manna? Jakie ma dokładnie właściwości i jak ją można wykorzystać w kuchni? Z czego jest kasza manna? Kasza manna należy do grona produktów znanych i popularnych. Produkowana jest z ziarna pszenicy zwyczajnej lub psze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.