Lekkie drożdżowe pączki pieczone

Lekkie drożdżowe pączki pieczone

Lekkie drożdżowe pączki pieczone

Przepis na : deser

Wielu z Was prosiło w tym roku o przepis na domowe pączki. Przedstawiam Wam mój autorski przepis sprzed lekko ponad 7 lat na pieczone drożdżowe pączki. Są superlekkie, w przeciwieństwie do tryliona przepisów z sieci – te pieczone pączki nie smakują jak kolejna bułka brioche zapchana do oporu żółtkami i masłem, tylko jak klasyczne, smażone pączki, którymi wszyscy się zajadają w tłusty czwartek. Te pączki mają tylko jedną, ale ogromną wadę – znikają zaraz po upieczeniu! Zanim sama zaczęłam wymyślać, opracowywać ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, pączki, pączki pieczone, drożdżowe, ciasto drożdżowe, placki, bułki, muffiny, bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto ucierane , ciasto z orzechami, bułka pszenna

Inne przepisy z Karo in the Kitchen