Czeska zupa czosnkowa

Czeska zupa czosnkowa

Czeska zupa czosnkowa

Czeska zupa czosnkowa  Rozgrzewająca zupa na przeziębienie i na kaca. Czeska zupa czosnkowa, którą zjesz w niemal każdym kurorcie narciarskim za południową granicą to, zdaniem Czechów, najlepsza rozgrzewająca zupa na przeziębienie i ból głowy po imprezie. Przygotowana na rosole czeska zupa czosnkowa znana jako česneková polévka lub česnečka jest sztandarowym daniem naszych sąsiadów. Żeby przygotować rozgrzewającą zupę czosnkową będziesz potrzebować ogólnie dostępnych i tanich produktów. Wśród składników c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Cztery Fajery

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

CzteryFajery.plCzteryFajery.pl

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, pierogi, ciasto, śniadania, naleśniki, chleb, boczek, tiramisu, sałatka, ciasteczka, sałatki, surówka, kolacja, naleśnik, ciasto na pierogi, przystawki, kurczak, sałatka z szynką

Inne przepisy z Cztery Fajery

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.