Kurczak Kung Pao z ryżem FIT

Kurczak Kung Pao z ryżem FIT

Kurczak Kung Pao z ryżem FIT

Przepis na : obiad

Ojj, dawno mnie tutaj nie było. Mam nadzieje, że nie zapomnieliście o mnie! Obiecuję Wam, że mam w planach wrócić do Was pełną parą! Bardzo brakowało mi ostatnio Was, gotowania i blogowania. W końcu od wielu lat stanowiło to dużą część mojego życia. Jednakże, powolutku, po wielu zawirowaniach w moim życiu, dochodzę do siebie i chciałabym wrócić do tego co kocham. Dlatego wracam do Was z jednym z moich ulubionych przepisów z wykorzystaniem kurczaka. To idealny pomysł na szybki, pożywny i pyszny obiad w domu, czy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Be Fit Be Strong

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.