Sałatka ryżowa z kurczakiem, owocami i czerwoną fasolą

Sałatka ryżowa z kurczakiem, owocami i czerwoną fasolą

Sałatka ryżowa z kurczakiem, owocami i czerwoną fasolą

Przepis na : śniadanie

Uwielbiam sałatki ryżowe. Często przygotowuję je, gdy zostanie mi niezjedzony ryż z poprzedniego dnia. Ale też czasem specjalnie gotuję więcej, żeby móc przygotować potem pyszną sałatkę na śniadanie 😄 Albo po prostu gotuję do sałatki, bo czemu nie? Często do takiej sałatki dodaję kurczaka, żeby było dobre źródło białka. A poza tym w zasadzie hulaj dusza - dodaję to, na co akurat mam ochotę. Dzisiaj kurczak w sałatce też się znalazł, a do tego czerwona fasola i trochę słodyczy w postaci świeżych owoców. Sałatka r... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.