Grillowany łosoś z masłem szałwiowo-czosnkowym

Grillowany łosoś z masłem szałwiowo-czosnkowym

Grillowany łosoś z masłem szałwiowo-czosnkowym

Przepis na : obiad

O tym, że ryby są zdrowe nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Równie ważny jednak jak sam produkt jest sposób jego przyrządzenia. Smażenie ryby na głębokim tłuszczu niekoniecznie wyjdzie nam na zdrowie. Najlepszą opcją jest przygotowanie ryby na parze - nie wchłania ona wtedy dodatkowego tłuszczu, a jednocześnie zachowuje najwięcej składników odżywczych. Jednak jedną z moich ulubionych opcji jest ryba z grilla. Co prawda sezon na biesiady grillowe na ogródku już się skończył, jednak wiele osób ma w domu gril... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.