Keczup z pomidorków koktajlowych, bez cukru

Keczup z pomidorków koktajlowych, bez cukru

Keczup z pomidorków koktajlowych, bez cukru

Nadszedł czas nasycenia się smakiem tegorocznych pomidorów i hurtowego niemal pakowania ich do słoików na zimę. Krzaki pomidorków koktajlowych owocują jak szalone, więc i na nie trzeba znaleźć sposób. W tym roku postanowiłam zrobić z nich keczup. Nadają się do tego znakomicie, zwłaszcza że nie wymagają dodawania cukru. Mają sporo soku, więc by nie męczyć się długim odparowywaniem, pomyślałam o naturalnym w tym roku zagęstniku. Wyszedł naprawdę pyszny, bogaty w smaku pomidorowy sos, śmiało konkurujący z kec... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Weekendy w domu i ogrodzie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.