SMALEC DOMOWY Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

SMALEC DOMOWY Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

SMALEC DOMOWY Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

Przepis na : śniadanie

Dla tych, którzy lubią klasykę, czyli świeży chleb (oczywiście na LCHF w wersji keto ) ze smalcem i ogórkiem kiszonym polecam przepis na przepyszny smalec domowy z cebulą. Niezwykle prosty i szybki w przygotowaniu a do tego tani bo cena słoniny jest bardzo niska. Warto zrobić go samodzielnie, ponieważ jest o wiele smaczniejszy niż ten ze sklepu, ale przede wszystkim wiemy jaki ma skład a i dodatki możemy dobrać pod swój gust i smak. Tutaj wersja podstawowa na smalec domowy z cebulą, ale polecam też z jabłkiem, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, chleb, śniadania, bułki, mięso, ogórki, bez pieczenia, ogórki kiszone, chleb razowy, kalafior, brokuł, jabłka, boczek, brokuły, pieczywo, przekąski, śniadanie, kalafior pieczony, szybkie przekąski, chleb mieszany, mięsa pieczone, pieczony boczek

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.