Pstrąg pieczony z warzywami

Pstrąg pieczony z warzywami

Pstrąg pieczony z warzywami

Przepis na : obiad

Robiąc generalne porządki na kartach pamięci i planując powoli wpisy, w tym również Świąteczne, odnalazłam całkiem smaczny przepis na pstrąga pieczonego w ziołach z duszonymi warzywkami. Postanowiłam, że podzielę się nim z Wami bo po pierwsze.  Mam do wpisu ładne zdjęcia a niekiedy dobry wpis dyskwalifikują u mnie niedobre fotografie. Po drugie. Uważam to za smaczny przepis, zwłaszcza w sezonie dyniowym bo właśnie jednym z elementów duszonych warzyw jest dynia, chociaż, tak, wiem, wygląda jak batat. Jest ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mango Papaja

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.