Sałatka makaronowa z tuńczykiem.

Sałatka makaronowa z tuńczykiem.

Sałatka makaronowa z tuńczykiem.

Sałatki. Wielu z was jak słyszy to słowo, to wyobraża sobie wielką michę sałatki jarzynowej podawanej na wszystkich uroczystościach. Sama nie wyobrażam sobie imprez, świąt bez, chociażby małej miseczki posiekanych jarzyn, z jedynie słusznym majonezem kieleckim. Podczas jednej z dyskusji prowadzonych na Faceboooku, okazało się, że z sałatką jarzynową jest jak z bigosem, każda gospodyni domowa ma swój sposób, który uważa za jedyny i słuszny. Jednak biedna sałatka jarzynowa nie przypuszczała, że moda na gotowanie przysp... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Lady Kitchen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, ogórki, makarony, makaron, tuńczyk, sosy, sok, sałatka jarzynowa, majonez, warzywa, salatka z makaronem, salatka makaronowa, przepisy na święta, papryka, przepisy fit, fit, makaron z tuńczykiem, zdrowe przepisy, zdrowe, diety, awokado, dieta, sos winegret, sałatka z tuńczykiem, śledź, impreza, sałata, bigos, obiad

Inne przepisy z ladykitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.