Ogórki małosolne

Ogórki małosolne

Ogórki małosolne

Na ogórki małosolne czekam prawie tak samo jak na truskawki. Pajda świeżego, domowego chleba z masłem i ogórkiem małosolnym to niebo jest i jednorożce. Dość długo kupowałam ogórki w zaprzyjaźnionym warzywniaku, ale potem trafiłam na Eksia, a ten jak wiecie był francuskim pieskiem z wymaganiami i wzgardził ogórkami z warzywniakowej beczki, bo według niego ludzkość do tej beczki pluła. Najpierw myślałam, że to debil z teoriami spiskowymi, ale kilka dni później z takiej beczki wyłowiłam nadgryzionego ogórka i mój p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.