Kimchi

Kimchi

Kimchi

Kimchi jest od dłuższego czasu bardzo modne. Pojawia się w milionach wersji, z mnóstwem dodatków. Kimchi kiszą wszyscy i to jest bardzo słuszna koncepcja, gdyż kimchi oprócz tego, że jest pyszne, jest również zdrowe. Ja jestem wielbicielką wszelkich kiszonek a kimchi pokochałam kilka lat temu. Kimchi jest pikantne, trochę upierdliwe w robieniu, wali tak, że muchy mdleją, choć więksi fetyszyści uznają ten zapaszek za miły i nawet pociągający, ale warte jest wszelkich utrudnień. Ponieważ wiemy, że moje influenser... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.