Domowe masło orzechowe

Domowe masło orzechowe

Domowe masło orzechowe

Domowe masło orzechowe jest dobre. Ba! Domowe masło orzechowe jest uzależniające i żre się go bez opamiętania. Niestety, domowe masło orzechowe posiada kalorie i żarcie na okrągło niesie konsekwencje, ale kto by się przejmował czymś, czego nie widać. Kaloriami znaczy. Moja miłość do domowego masła orzechowego zakwitła w momencie zajechania dwóch blenderów. Pomyślałam sobie, że coś, co ma taką siłę rażenia, która wywala korki w całej wsi a sprzęt reklamowany jako „ma jaja ze stali” umiera w głośnej agonii, to... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Lady Kitchen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

masło orzechowe, orzechy, frytki, słonecznik, nutella, fasolka, fasolka szparagowa, pączki

Inne przepisy z ladykitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.